Team

bekijk het team van Moor kids

Arja de Moor

Functie: eigenaar, kinderfysiotherapeut
Lokatie: Zwolle
Email: info@moor-kids.nl

 

Annemieke Geerse- van der Molen

Annemieke Geerse

Functie: kinderfysiotherapeut
Lokatie: Dronten, Amersfoort-Vathorst
Email: annemieke@moor-kids.nl

 

Kirsha Kamphuis

Functie: kinderfysiotherapeut, specialist 0-2 jaar
Lokatie: Elburg
Email: kirsha@moor-kids.nl

 

Ludy-Anne Ruijter-Schudde

Functie: kinderfysiotherapeut, specialist chronische vermoeidheid en pijn
Lokatie: Urk
Email: ludyanne@moor-kids.nl

 

Nienke Reumer

Functie: kinderfysiotherapeut, COOL2Bfit coach, specialist chronische vermoeidheid en pijn
Lokatie: Oldebroek, Elburg
Email: nienke@moor-kids.nl

 

Linette Straatsma

Functie: kinderfysiotherapeut, Zorgdragen-specialist
Lokatie: Emmeloord, Zonnebloemschool Emmeloord, Marknesse
Email: linette@moor-kids.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor sanne kok

Sanne Kok

Functie: kinderfysiotherapeut
Lokatie: Epe, Oldebroek, Wezep
Email: sanne@moor-kids.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor nynke van der meulen

Nynke van der Meulen

Functie:algemeen fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut, Fitkids
Lokatie: Dronten, Swifterbant, Zwolle
Email: nynke@moor-kids.nl

 

Maarten Ebbers

Functie:algemeen fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut
Lokatie: Wezep en Zwolle
Email: maarten@moor-kids.nl

 

Merel Bout

Functie: algemeen fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut
Lokatie: Urk, Lelystad
Email: merel@moor-kids.nl

 

Manouk van der Windt

Functie: algemeen fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut i.o., Fitkids
Lokatie: Dronten, Nunspeet
Email: manouk@moor-kids.nl

 

Joanne Scherpbier

Functie: algemeen fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut i.o.
Lokatie: Nunspeet, Oldebroek
Email: joanne@moor-kids.nl

 

Gea Keijzers-Smalbil

Functie: kinderfysiotherapeut, Fitkids
Lokatie: Hattem, Zwolle
Email: gea@moor-kids.nl

Yorick Verzijden

Functie: kinderfysiotherapeut
Lokatie: Zwolle, Biddinghuizen, Lelystad
Email: yorick@moor-kids.nl

Aanmelden/afspraak maken

Downloaden folders

Locaties MOORkids op de kaart Vestigingen