Moor kdis logo

Arja de Moor

Functie: Kinderfysiotherapeut Locatie: Zwolle - Holtenbroek, Zwolle in Bubbels bewegen, Zwolle - Stadshagen, Meppel, Hattem E-mail: info@moor-kids.nl BIG-nummer: 09042939404

Britt Nederstigt

Functie: Fysiotherapeut, Kinderfysiotherapeut i.o. Locatie: Urk, Lelystad E-mail: britt@moor-kids.nl BIG-nummer: 29927669404

Denise Verduin

Functie: Fysiotherapeut, Kinderfysiotherapeut i.o. Locatie: Emmeloord, Urk, Marknesse E-mail: denise@moor-kids.nl BIG-nummer: 19919228904

Eline van Beek

Functie: Kinderoefentherapeut i.o., Oefentherapeut Locatie: Elburg, Dronten, Lelystad E-mail: eline@moor-kids.nl BIG-nummer: 49104691593

Gea Keijzers-Smalbil

Functie: Kinderfysiotherapeut Locatie: Elburg, Oldebroek E-mail: gea@moor-kids.nl BIG-nummer: 89911511204

Heidy Rodijk

Functie: Fysiotherapeut, Kinderfysiotherapeut i.o. Locatie: Dronten, Amersfoort- Vathorst E-mail: heidy@moor-kids.nl BIG-nummer: 19921383604

Jelena Speldekamp

Functie: Fysiotherapeut, Kinderfysiotherapeut i.o. Locatie: Zwolle - Zuid, Wezep E-mail: jelena@moor-kids.nl BIG-nummer: 19922888304

Kim Echten

Functie: Kinderoefentherapeut, Fitkids coach Locatie: Meppel, Hattem E-mail: kim@moor-kids.nl BIG-nummer: 49101145293

Lianne Evers

Functie: Fysiotherapeut, Kinderfysiotherapeut i.o., Fitkids coach Locatie: Zwolle - Stadshagen, Raalte, Heeten, Hattem E-mail: lianne@moor-kids.nl BIG-nummer: 59924688304

Linette Straatsma

Functie: Kinderfysiotherapeut Locatie: Emmeloord, Marknesse E-mail: linette@moor-kids.nl BIG-nummer: 79911319904

Manon Wattèl

Functie: Fysiotherapeut, Kinderfysiotherapeut i.o. Locatie: Zwolle - Holtenbroek, Zwolle in Bubbels bewegen, Hattem E-mail: manon@moor-kids.nl BIG-nummer: 19925715804

Marlissa Boessenkool

Functie: Kinderoefentherapeut Locatie: Zwolle - Stadshagen, Zwolle - Zuid, Wezep, Hattem E-mail: marlissa@moor-kids.nl BIG-nummer: 49103997393

Mirthe Lankreijer

Functie: Fysiotherapeut, Kinderfysiotherapeut i.o. Locatie: Zwolle - Stadshagen, Raalte, Urk E-mail: mirthe@moor-kids.nl BIG-nummer: 39928351304

Nienke ten Have – Reumer

Functie: Kinderfysiotherapeut, COOL2Bfit coach Locatie: Elburg, Oldebroek E-mail: nienke@moor-kids.nl BIG-nummer: 59912692904

Olivier Duinkerken

Functie: Fysiotherapeut, Kinderfysiotherapeut i.o. Locatie: Meppel, Dronten, Swifterbant E-mail: olivier@moor-kids.nl BIG-nummer: 59926398204

Ranita Slijkhuis-Matthijssen

Functie: Fysiotherapeut, Kinderfysiotherapeut i.o. Locatie: Zwolle - Stadshagen, Meppel E-mail: ranita@moor-kids.nl BIG-nummer: 19911518704

Sjors Huisman

Functie: Fysiotherapeut, Kinderfysiotherapeut i.o. Locatie: Zwolle in Bubbels bewegen, Nunspeet, Wezep, Epe E-mail: sjors@moor-kids.nl BIG-nummer: 99928285404

Yorick Verzijden

Functie: Kinderfysiotherapeut Locatie: Zwolle - Stadshagen, Biddinghuizen, Lelystad E-mail: yorick@moor-kids.nl BIG-nummer: 99917328704