Moor kdis logo

Arja de Moor

Functie: Kinderfysiotherapeut Locatie: Zwolle - Holtenbroek, Zwolle Bij Bubbels, Zwolle - Stadshagen E-mail: info@moor-kids.nl BIG-nummer: 09042939404

Denise Verduin

Functie: Kinderfysiotherapeut Locatie: Urk, Marknesse E-mail: denise@moor-kids.nl BIG-nummer: 19919228904

Eline van Winkoop – van Beek

Functie: Kinderoefentherapeut Locatie: Elburg, Oldebroek, Ermelo, Zeewolde E-mail: eline@moor-kids.nl KP-nummer: 49104691593

Gea Keijzers-Smalbil

Functie: Kinderfysiotherapeut Locatie: Elburg, Oldebroek E-mail: gea@moor-kids.nl BIG-nummer: 89911511204

Heidy Rodijk

Functie: Kinderfysiotherapeut Locatie: Hattem, Ermelo, Dronten E-mail: heidy@moor-kids.nl BIG-nummer: 19921383604

Lianne Evers

Functie: Kinderfysiotherapeut Locatie: Zwolle - Stadshagen E-mail: lianne@moor-kids.nl BIG-nummer: 59924688304

Linette Straatsma

Functie: Kinderfysiotherapeut Locatie: Emmeloord E-mail: linette@moor-kids.nl BIG-nummer: 79911319904

Manon Wattèl

Functie: Fysiotherapeut, Kinderfysiotherapeut i.o., Fitkids coach Locatie: Zwolle - Holtenbroek, Zwolle Bij Bubbels, Hattem E-mail: manon@moor-kids.nl BIG-nummer: 19925715804

Marit Faber

Functie: Fysiotherapeut, Kinderfysiotherapeut i.o. Locatie: Emmeloord E-mail: marit@moor-kids.nl BIG-nummer: 69933154704

Marlissa Boessenkool

Functie: Kinderoefentherapeut, Fitkids coach Locatie: Zwolle - Zuid, Wezep, Hattem E-mail: marlissa@moor-kids.nl KP-nummer: 49103997393

Nienke ten Have – Reumer

Functie: Kinderfysiotherapeut, COOL2Bfit coach Locatie: Elburg, Oldebroek E-mail: nienke@moor-kids.nl BIG-nummer: 59912692904

Olivier Duinkerken

Functie: Kinderfysiotherapeut Locatie: Zwolle - Stadshagen, Zwolle Stadshagen Gezondheidshuis, Dronten, Swifterbant binnen de Branding en Huisbezoeken E-mail: olivier@moor-kids.nl BIG-nummer: 59926398204

Romy Rippen

Functie: Fysiotherapeut, Kinderfysiotherapeut i.o. Locatie: Dronten, Lelystad E-mail: romy@moor-kids.nl BIG-nummer: 19931647204

Sanne Sijl

Functie: Kinderfysiotherapeut Locatie: Hattem, Ermelo, Dronten E-mail: sanne@moor-kids.nl BIG-nummer: 19912677204

Sjamke Verdonk

Functie: Kinderfysiotherapeut Locatie: Biddinghuizen, Lelystad, Lelystad binnen RAF Sport E-mail: sjamke@moor-kids.nl BIG-nummer: 49912119804

Sjors Huisman

Functie: Kinderfysiotherapeut Locatie: Wezep, Epe, Elspeet E-mail: sjors@moor-kids.nl BIG-nummer: 99928285404