Moor kdis logo

Arja de Moor

Functie: kinderfysiotherapeut Locatie: Zwolle - Holtenbroek, Zwolle in Bubbels bewegen, Zwolle - Stadshagen, Zwolle - Zuid E-mail: info@moor-kids.nl

Annemieke Geerse

Locatie: Dronten, Amersfoort- Vathorst E-mail: annemieke@moor-kids.nl

Denise Verduin

Locatie: Zwolle - Zuid, Wezep, Emmeloord E-mail: denise@moor-kids.nl

Gea Keijzers-Smalbil

Functie: kinderfysiotherapeut Locatie: Zwolle - Stadshagen, Hattem E-mail: gea@moor-kids.nl

Joanne Scherpbier

Locatie: Oldebroek, Nunspeet E-mail: joanne@moor-kids.nl

Kim Echten

Locatie: Zwolle - Stadshagen, Hattem E-mail: kim@moor-kids.nl

Kirsha Kamphuis

Locatie: Elburg E-mail: kirsha@moor-kids.nl

Linette Straatsma

Locatie: Emmeloord, Marknesse E-mail: linette@moor-kids.nl

Ludy-Anne Ruijter-Schudde

Locatie: Urk E-mail: ludyanne@moor-kids.nl

Manon Wouda

Locatie: Zwolle - Stadshagen, Lelystad E-mail: manon@moor-kids.nl

Manouk van der Windt

Locatie: Nunspeet, Dronten E-mail: manouk@moor-kids.nl

Merel Bout

Locatie: Urk, Lelystad E-mail: merel@moor-kids.nl

Nienke Reumer

Locatie: Elburg, Oldebroek E-mail: nienke@moor-kids.nl

Nynke van der Meulen

Locatie: Zwolle - Holtenbroek, Zwolle in Bubbels bewegen, Zwolle - Stadshagen, Oldebroek, Dronten, Swifterbant E-mail: nynke@moor-kids.nl

Sanne Kok

Locatie: Oldebroek, Wezep, Epe E-mail: sanne@moor-kids.nl

Yorick Verzijden

Locatie: Zwolle - Zuid, Biddinghuizen, Lelystad E-mail: yorick@moor-kids.nl